This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 19
19
Jynkkä
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Petosentie P
➔
Jynkkä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Petosentie P
Lähtöaika oli
05:25
1433
Vyöhyke A
A
Mutkankatu I
Lähtöaika oli
05:25
1431
Vyöhyke A
A
Pölläkkä I
Lähtöaika oli
05:26
1429
Vyöhyke A
A
Isännäntie I
Lähtöaika oli
05:26
1427
Vyöhyke A
A
Rautaniemen risteys I
Lähtöaika oli
05:27
1425
Vyöhyke A
A
Haltijankatu I
Lähtöaika oli
05:28
1423
Vyöhyke A
A
Tervaniitynkatu I
Lähtöaika oli
05:29
1422
Vyöhyke A
A
Saviahonkatu E
Lähtöaika oli
05:30
1440
Vyöhyke A
A
Tervalammenkatu E
Lähtöaika oli
05:30
1442
Vyöhyke A
A
Rautaniemi E
Lähtöaika oli
05:31
1444
Vyöhyke A
A
Kuurankatu E
Lähtöaika oli
05:32
1446
Vyöhyke A
A
Savolanniemi L
Lähtöaika oli
05:33
1454
Vyöhyke A
A
Auringonkierto L
Lähtöaika oli
05:34
1456
Vyöhyke A
A
Kotirannankuja L
Lähtöaika oli
05:34
1458
Vyöhyke A
A
Rantaraitti L
Lähtöaika oli
05:35
1460
Vyöhyke A
A
Arinapolku L
Lähtöaika oli
05:36
1462
Vyöhyke A
A
Pirtinkaari L
Lähtöaika oli
05:37
1464
Vyöhyke A
A
Raatekatu L
Lähtöaika oli
05:38
1533
Vyöhyke A
A
Kielonranta L
Lähtöaika oli
05:39
1531
Vyöhyke A
A
Pirtintie L
Lähtöaika oli
05:40
1529
Vyöhyke A
A
Punakukonkatu P
Lähtöaika oli
05:41
1567
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
05:42
1501
Vyöhyke A
A
Lippumäen urheilualue P
Lähtöaika oli
05:43
1341
Vyöhyke A
A
Puustilantie P
Lähtöaika oli
05:43
1337
Vyöhyke A
A
Mäkipirtti P
Lähtöaika oli
05:44
1335
Vyöhyke A
A
Tammentie P
Lähtöaika oli
05:44
1333
Vyöhyke A
A
Pikku-Petonen P
Lähtöaika oli
05:45
1331
Vyöhyke A
A
Leväsenlampi P
Lähtöaika oli
05:45
1329
Vyöhyke A
A
Jynkkä P
Lähtöaika oli
05:46
1327
Vyöhyke A
A