This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 20
20
Päiväranta
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskusta 2
➔
Päiväranta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskusta 2
Lähtöaika oli
07:55
1002
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
07:56
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
07:57
1016
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
07:58
1104
Vyöhyke A
A
KYS - Piha L
Lähtöaika oli
07:59
1106
Vyöhyke A
A
Harjula P
Lähtöaika oli
08:00
1904
Vyöhyke A
A
Harjulanranta P
Lähtöaika oli
08:01
1906
Vyöhyke A
A
Savisaari P
Lähtöaika oli
08:02
1908
Vyöhyke A
A
Niuvanportti P
Lähtöaika oli
08:03
1912
Vyöhyke A
A
Niuva I
Lähtöaika oli
08:03
1914
Vyöhyke A
A
Niuva th I
Lähtöaika oli
08:04
1916
Vyöhyke A
A
Länsi-Puijon päiväkoti P
Lähtöaika oli
08:05
1920
Vyöhyke A
A
Niuvanniemi P
Lähtöaika oli
08:06
1922
Vyöhyke A
A
Keinänlahti P
Lähtöaika oli
08:07
1924
Vyöhyke A
A
Julkulanniementie P
Lähtöaika oli
08:08
1926
Vyöhyke A
A
Paloahontie P
Lähtöaika oli
08:08
1928
Vyöhyke A
A
Julkulan sairaala P
Lähtöaika oli
08:09
1930
Vyöhyke A
A
Miettilä P
Lähtöaika oli
08:10
1932
Vyöhyke A
A
Puijonsarvi I
Lähtöaika oli
08:11
1910
Vyöhyke A
A
Vaahteratie E
Lähtöaika oli
08:11
1934
Vyöhyke A
A
Metsäkummuntie I
Lähtöaika oli
08:12
1936
Vyöhyke A
A
Päiväranta E
Lähtöaika oli
08:13
1701
Vyöhyke A
A