This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 20
20
Päiväranta
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskusta 2
➔
Päiväranta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskusta 2
Lähtöaika oli
22:15
1002
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
22:16
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
22:17
1016
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
22:18
1104
Vyöhyke A
A
KYS - Piha L
Lähtöaika oli
22:19
1106
Vyöhyke A
A
Harjula P
Lähtöaika oli
22:20
1904
Vyöhyke A
A
Harjulanranta P
Lähtöaika oli
22:21
1906
Vyöhyke A
A
Savisaari P
Lähtöaika oli
22:22
1908
Vyöhyke A
A
Niuvanportti P
Lähtöaika oli
22:23
1912
Vyöhyke A
A
Niuva I
Lähtöaika oli
22:23
1914
Vyöhyke A
A
Niuva th I
Lähtöaika oli
22:24
1916
Vyöhyke A
A
Länsi-Puijon päiväkoti P
Lähtöaika oli
22:25
1920
Vyöhyke A
A
Niuvanniemi P
Lähtöaika oli
22:26
1922
Vyöhyke A
A
Keinänlahti P
Lähtöaika oli
22:27
1924
Vyöhyke A
A
Julkulanniementie P
Lähtöaika oli
22:28
1926
Vyöhyke A
A
Paloahontie P
Lähtöaika oli
22:28
1928
Vyöhyke A
A
Julkulan sairaala P
Lähtöaika oli
22:29
1930
Vyöhyke A
A
Miettilä P
Lähtöaika oli
22:30
1932
Vyöhyke A
A
Puijonsarvi I
Lähtöaika oli
22:31
1910
Vyöhyke A
A
Vaahteratie E
Lähtöaika oli
22:31
1934
Vyöhyke A
A
Metsäkummuntie I
Lähtöaika oli
22:32
1936
Vyöhyke A
A
Päiväranta E
Lähtöaika oli
22:33
1701
Vyöhyke A
A