This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 21
21
Päiväranta
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pirttiniemi
➔
Päiväranta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pirttiniemi
Lähtöaika oli
05:10
1580
Vyöhyke A
A
Haukikuja P
Lähtöaika oli
05:10
1545
Vyöhyke A
A
Kuorekuja P
Lähtöaika oli
05:11
1543
Vyöhyke A
A
Romanianraitti P
Lähtöaika oli
05:11
1541
Vyöhyke A
A
Vaajalahdentie P
Lähtöaika oli
05:12
1539
Vyöhyke A
A
Amerikanraitti P
Lähtöaika oli
05:13
1537
Vyöhyke A
A
Raatekatu L
Lähtöaika oli
05:14
1533
Vyöhyke A
A
Kielonranta L
Lähtöaika oli
05:15
1531
Vyöhyke A
A
Pirtintie L
Lähtöaika oli
05:15
1529
Vyöhyke A
A
Hulkontie L
Lähtöaika oli
05:16
1527
Vyöhyke A
A
Mertapuisto L
Lähtöaika oli
05:17
1525
Vyöhyke A
A
Koiravedenkatu L
Lähtöaika oli
05:18
1523
Vyöhyke A
A
Haarakastie L
Lähtöaika oli
05:19
1519
Vyöhyke A
A
Pitkälahden koulu I
Lähtöaika oli
05:20
1515
Vyöhyke A
A
Huuhkajankuja I
Lähtöaika oli
05:21
1513
Vyöhyke A
A
Koppelonkuja I
Lähtöaika oli
05:22
1511
Vyöhyke A
A
Petosenmutka P
Lähtöaika oli
05:22
1509
Vyöhyke A
A
Nurmirannantie P
Lähtöaika oli
05:24
1231
Vyöhyke A
A
Tarhakuja P
Lähtöaika oli
05:25
1229
Vyöhyke A
A
Yötarhantie L
Lähtöaika oli
05:25
1227
Vyöhyke A
A
Leväsentie 33 P
Lähtöaika oli
05:26
1225
Vyöhyke A
A
Kotokuja P
Lähtöaika oli
05:27
1223
Vyöhyke A
A
Levänen P
Lähtöaika oli
05:28
1219
Vyöhyke A
A
Sanomapuisto P
Lähtöaika oli
05:28
1217
Vyöhyke A
A
Leväsentie P
Lähtöaika oli
05:29
1213
Vyöhyke A
A
Mestarinkatu P
Lähtöaika oli
05:30
1211
Vyöhyke A
A
Herman P
Lähtöaika oli
05:31
1209
Vyöhyke A
A
Kivikkotie P
Lähtöaika oli
05:31
1207
Vyöhyke A
A
Särkiniemi th P
Lähtöaika oli
05:32
1203
Vyöhyke A
A
Siikalahti P
Lähtöaika oli
05:33
1201
Vyöhyke A
A
Paloasema P
Lähtöaika oli
05:36
1113
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
05:37
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
05:38
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
05:39
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
05:40
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
05:41
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
05:42
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
05:43
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 4
Lähtöaika oli
05:50
1004
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
05:51
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
05:52
1050
Vyöhyke A
A
Inkilänmäenkatu 2 P
Lähtöaika oli
05:54
1706
Vyöhyke A
A
Inkilänmäenkatu 10 P
Lähtöaika oli
05:55
1708
Vyöhyke A
A
Inkilänmäenkatu 16 P
Lähtöaika oli
05:56
1710
Vyöhyke A
A
Inkiläntie L
Lähtöaika oli
05:57
1712
Vyöhyke A
A
Inkilänmäenkatu 32 P
Lähtöaika oli
05:58
1714
Vyöhyke A
A
Poukama P
Lähtöaika oli
05:59
1716
Vyöhyke A
A
Pihlajaharju P
Lähtöaika oli
06:00
1718
Vyöhyke A
A
Kettulankoulu P
Lähtöaika oli
06:00
1720
Vyöhyke A
A
Tiiliniementie P
Lähtöaika oli
06:01
1722
Vyöhyke A
A
Ilveksentie P
Lähtöaika oli
06:02
1724
Vyöhyke A
A
Poronpolku P
Lähtöaika oli
06:02
1726
Vyöhyke A
A
Kesäranta P
Lähtöaika oli
06:03
1728
Vyöhyke A
A
Päiväranta P
Lähtöaika oli
06:04
1700
Vyöhyke A
A