This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 23
23
Itkonniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyöröntori L
➔
Itkonniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyöröntori L
Lähtöaika oli
03:25
1505
Vyöhyke A
A
Pyörönkaari L
Lähtöaika oli
03:25
1507
Vyöhyke A
A
Petosenmutka P
Lähtöaika oli
03:26
1509
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi P
Lähtöaika oli
03:28
1241
Vyöhyke A
A
Kolmisoppi P
Lähtöaika oli
03:29
1239
Vyöhyke A
A
Suvannontie P
Lähtöaika oli
03:30
1237
Vyöhyke A
A
Kolmisopentie P
Lähtöaika oli
03:31
1235
Vyöhyke A
A
Väliköntie P
Lähtöaika oli
03:33
1115
Vyöhyke A
A
Paloasema P
Lähtöaika oli
03:34
1113
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
03:34
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
03:35
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
03:36
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
03:37
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
03:38
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
03:39
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
03:40
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
03:45
1003
Vyöhyke A
A
Tullikuningas I
Lähtöaika oli
03:45
1059
Vyöhyke A
A
Tulliportinkatu 6-8 I
Lähtöaika oli
03:46
1066
Vyöhyke A
A
Linnanlahti P
Lähtöaika oli
03:47
1068
Vyöhyke A
A
Hyrräkatu I
Lähtöaika oli
03:48
1602
Vyöhyke A
A
Kullervonpuisto P
Lähtöaika oli
03:49
1604
Vyöhyke A
A
Lönnrotinkatu I
Lähtöaika oli
03:50
1606
Vyöhyke A
A
Tellervonkatu E
Lähtöaika oli
03:51
1608
Vyöhyke A
A
Sotilaspojankatu E
Lähtöaika oli
03:52
1612
Vyöhyke A
A
Malminkatu I
Lähtöaika oli
03:53
1614
Vyöhyke A
A
Itkonniemi
Lähtöaika oli
03:54
1600
Vyöhyke A
A