This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 23
23
Itkonniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyöröntori L
➔
Itkonniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyöröntori L
Lähtöaika oli
06:35
1505
Vyöhyke A
A
Pyörönkaari L
Lähtöaika oli
06:35
1507
Vyöhyke A
A
Petosenmutka P
Lähtöaika oli
06:36
1509
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi P
Lähtöaika oli
06:39
1241
Vyöhyke A
A
Kolmisoppi P
Lähtöaika oli
06:40
1239
Vyöhyke A
A
Suvannontie P
Lähtöaika oli
06:41
1237
Vyöhyke A
A
Kolmisopentie P
Lähtöaika oli
06:42
1235
Vyöhyke A
A
Väliköntie P
Lähtöaika oli
06:44
1115
Vyöhyke A
A
Paloasema P
Lähtöaika oli
06:45
1113
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
06:46
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
06:47
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
06:48
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
06:49
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
06:50
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
06:51
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
06:52
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
07:00
1003
Vyöhyke A
A
Tullikuningas I
Lähtöaika oli
07:00
1059
Vyöhyke A
A
Tulliportinkatu 6-8 I
Lähtöaika oli
07:01
1066
Vyöhyke A
A
Linnanlahti P
Lähtöaika oli
07:02
1068
Vyöhyke A
A
Hyrräkatu I
Lähtöaika oli
07:03
1602
Vyöhyke A
A
Kullervonpuisto P
Lähtöaika oli
07:04
1604
Vyöhyke A
A
Lönnrotinkatu I
Lähtöaika oli
07:05
1606
Vyöhyke A
A
Tellervonkatu E
Lähtöaika oli
07:06
1608
Vyöhyke A
A
Sotilaspojankatu E
Lähtöaika oli
07:07
1612
Vyöhyke A
A
Malminkatu I
Lähtöaika oli
07:08
1614
Vyöhyke A
A
Itkonniemi
Lähtöaika oli
07:09
1600
Vyöhyke A
A