This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 31t
31T
Postikeskus
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Simonsalo
➔
Postikeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Simonsalo
Lähtöaika oli
13:24
2305
Vyöhyke B
B
Anteronkierto I
Lähtöaika oli
13:24
2309
Vyöhyke B
B
Tynnörisentie E
Lähtöaika oli
13:25
2311
Vyöhyke B
B
Runkopolku E
Lähtöaika oli
13:25
2313
Vyöhyke B
B
Kantopolku E
Lähtöaika oli
13:26
2315
Vyöhyke B
B
Pihkapolku L
Lähtöaika oli
13:27
2317
Vyöhyke B
B
Laitilantie E
Lähtöaika oli
13:27
2319
Vyöhyke B
B
Leppäkaarteentie E
Lähtöaika oli
13:28
2321
Vyöhyke B
B
Leppäkaarre L
Lähtöaika oli
13:30
2325
Vyöhyke B
B
Vaahterapolku P
Lähtöaika oli
13:31
2327
Vyöhyke B
B
Päivärinne P
Lähtöaika oli
13:31
2329
Vyöhyke B
B
ABC Siilinjärvi E
Lähtöaika oli
13:32
2333
Vyöhyke B
B
Ahmon koulu (vt75) E
Lähtöaika oli
13:33
2331
Vyöhyke B
B
Siilinjärvi keskusta E
Lähtöaika oli
13:40
2301
Vyöhyke B
B
Pappilanrinne E
Lähtöaika oli
13:41
2223
Vyöhyke B
B
Risuharju E
Lähtöaika oli
13:42
2221
Vyöhyke B
B
Kanavapolku E
Lähtöaika oli
13:42
2219
Vyöhyke B
B
Jousitie E
Lähtöaika oli
13:43
2217
Vyöhyke B
B
Golftie E
Lähtöaika oli
13:43
2209
Vyöhyke B
B
Ukonharjuntie E
Lähtöaika oli
13:44
2207
Vyöhyke B
B
Kaskipellontie E
Lähtöaika oli
13:44
2205
Vyöhyke B
B
Husolammentie E
Lähtöaika oli
13:45
2203
Vyöhyke B
B
Kasurila E
Lähtöaika oli
13:45
2201
Vyöhyke B
B
Kasurila koulu E
Lähtöaika oli
13:46
2211
Vyöhyke B
B
Kasurila laskettelukeskus E
Lähtöaika oli
13:46
2213
Vyöhyke B
B
Siilinsuo E
Lähtöaika oli
13:47
2215
Vyöhyke B
B
Jälä th E
Lähtöaika oli
13:47
2139
Vyöhyke B
B
Nuottiniementie E
Lähtöaika oli
13:48
2137
Vyöhyke B
B
Säyneenrinne E
Lähtöaika oli
13:48
2135
Vyöhyke B
B
Kivilehto (Siilinjärvi) E
Lähtöaika oli
13:49
2133
Vyöhyke B
B
Tervapurontie (Toivala) E
Lähtöaika oli
13:50
2131
Vyöhyke B
B
Toivala metsäkoulu E
Lähtöaika oli
13:50
2129
Vyöhyke B
B
Konttimiehentie th I
Lähtöaika oli
13:51
2121
Vyöhyke B
B
Konttimiehentie I
Lähtöaika oli
13:51
2147
Vyöhyke B
B
Lappala (Siilinjärvi) E
Lähtöaika oli
13:52
2109
Vyöhyke B
B
Ingmanintie E
Lähtöaika oli
13:53
2107
Vyöhyke B
B
Toivalan koulu L
Lähtöaika oli
13:55
2103
Vyöhyke B
B
Toivala L
Lähtöaika oli
13:55
2101
Vyöhyke B
B
Valssarintie E
Lähtöaika oli
13:56
2035
Vyöhyke B
B
Yhdysväylä L
Lähtöaika oli
13:57
2043
Vyöhyke B
B
Rissalantie L
Lähtöaika oli
13:57
2017
Vyöhyke B
B
Kalliorinne L
Lähtöaika oli
13:58
2013
Vyöhyke B
B
Rauniokuja E
Lähtöaika oli
13:58
2011
Vyöhyke B
B
Simpantie I
Lähtöaika oli
13:59
2009
Vyöhyke B
B
Laaksopolku I
Lähtöaika oli
13:59
2007
Vyöhyke B
B
Vuorela E
Lähtöaika oli
14:00
2005
Vyöhyke B
B
Kunnonpaikka E
Lähtöaika oli
14:01
2003
Vyöhyke B
B
Vuorela ramppi E
Lähtöaika oli
14:02
2027
Vyöhyke B
B
Sorsasalon ramppi E
Lähtöaika oli
14:06
1753
Vyöhyke A
A
Päiväranta ramppi E
Lähtöaika oli
14:09
1745
Vyöhyke A
A
Sisustajantie L
Lähtöaika oli
14:12
1703
Vyöhyke A
A
Matkakeskus E
Lähtöaika oli
14:14
1051
Vyöhyke A
A
Haapaniemenkatu 42 E
Lähtöaika oli
14:15
1053
Vyöhyke A
A
Keskusta 2
Lähtöaika oli
14:20
1002
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
14:21
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
14:23
1016
Vyöhyke A
A
Canthia E
Lähtöaika oli
14:24
1102
Vyöhyke A
A
Snellmania E
Lähtöaika oli
14:25
1108
Vyöhyke A
A
Savilahti E
Lähtöaika oli
14:26
1110
Vyöhyke A
A
Paloasema I
Lähtöaika oli
14:28
1114
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi E
Lähtöaika oli
14:31
1242
Vyöhyke A
A
Petosenmutka E
Lähtöaika oli
14:35
1510
Vyöhyke A
A
Koppelonkuja L
Lähtöaika oli
14:35
1512
Vyöhyke A
A
Huuhkajankuja L
Lähtöaika oli
14:36
1514
Vyöhyke A
A
Pitkälahden koulu L
Lähtöaika oli
14:37
1516
Vyöhyke A
A
Miiluranta L
Lähtöaika oli
14:38
1548
Vyöhyke A
A
Pitkälahti (Kuopio) E
Lähtöaika oli
14:39
1550
Vyöhyke A
A
Teppolantie L
Lähtöaika oli
14:40
1554
Vyöhyke A
A
Matkus
Lähtöaika oli
14:43
1500
Vyöhyke A
A
Nuolimäenkatu L
Lähtöaika oli
14:43
1572
Vyöhyke A
A
Korpipurontie E
Lähtöaika oli
14:44
6679
Vyöhyke A
A
Kotkansiipi E
Lähtöaika oli
14:44
6677
Vyöhyke A
A
Kaunismäenkatu E
Lähtöaika oli
14:45
6675
Vyöhyke A
A
Ainolanpolku E
Lähtöaika oli
14:46
6673
Vyöhyke A
A
Kukkanurmenkatu E
Lähtöaika oli
14:47
6671
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahdenkatu P
Lähtöaika oli
14:48
6669
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahti P
Lähtöaika oli
14:49
6601
Vyöhyke A
A
Keinälänniemi P
Lähtöaika oli
14:51
1555
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahti Postikeskus
Lähtöaika oli
14:55
1568
Vyöhyke A
A