This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 35
35
Keskusta
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hiltulanlahti Postikeskus
➔
Keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hiltulanlahti Postikeskus
Lähtöaika oli
20:35
1568
Vyöhyke A
A
Keinälänniemi E
Lähtöaika oli
20:36
1556
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahti E
Lähtöaika oli
20:37
6602
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahdenkatu E
Lähtöaika oli
20:38
6670
Vyöhyke A
A
Kukkanurmenkatu P
Lähtöaika oli
20:39
6672
Vyöhyke A
A
Ainolanpolku P
Lähtöaika oli
20:40
6674
Vyöhyke A
A
Kaunismäenkatu P
Lähtöaika oli
20:41
6676
Vyöhyke A
A
Kotkansiipi P
Lähtöaika oli
20:42
6678
Vyöhyke A
A
Korpipurontie P
Lähtöaika oli
20:43
6680
Vyöhyke A
A
Nuolimäenkatu I
Lähtöaika oli
20:43
1571
Vyöhyke A
A
Matkus
Lähtöaika oli
20:47
1500
Vyöhyke A
A
Teppolantie I
Lähtöaika oli
20:48
1553
Vyöhyke A
A
Ratarinteenkatu P
Lähtöaika oli
20:49
1551
Vyöhyke A
A
Pitkälahti (Kuopio) P
Lähtöaika oli
20:50
1549
Vyöhyke A
A
Miiluranta I
Lähtöaika oli
20:50
1547
Vyöhyke A
A
Pitkälahden koulu I
Lähtöaika oli
20:51
1515
Vyöhyke A
A
Huuhkajankuja I
Lähtöaika oli
20:52
1513
Vyöhyke A
A
Koppelonkuja I
Lähtöaika oli
20:52
1511
Vyöhyke A
A
Petosenmutka P
Lähtöaika oli
20:53
1509
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi P
Lähtöaika oli
20:57
1241
Vyöhyke A
A
Paloasema P
Lähtöaika oli
21:01
1113
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
21:03
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
21:04
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
21:05
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
21:07
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
21:08
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
21:09
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
21:10
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 9
Lähtöaika oli
21:15
1009
Vyöhyke A
A