This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 35
35
Postikeskus
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Harjamäki
➔
Postikeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Harjamäki
Lähtöaika oli
11:05
2510
Vyöhyke B
B
Lehdontie I
Lähtöaika oli
11:05
2507
Vyöhyke B
B
Kevättömäntie I
Lähtöaika oli
11:06
2505
Vyöhyke B
B
Kalastajantie I
Lähtöaika oli
11:07
2503
Vyöhyke B
B
Mäntytie I
Lähtöaika oli
11:07
2501
Vyöhyke B
B
Haarahonka E
Lähtöaika oli
11:08
2371
Vyöhyke B
B
Siilinjärvi keskusta E
Lähtöaika oli
11:15
2301
Vyöhyke B
B
Pappilanrinne E
Lähtöaika oli
11:15
2223
Vyöhyke B
B
Risuharju E
Lähtöaika oli
11:16
2221
Vyöhyke B
B
Kanavapolku E
Lähtöaika oli
11:17
2219
Vyöhyke B
B
Jousitie E
Lähtöaika oli
11:17
2217
Vyöhyke B
B
Golftie E
Lähtöaika oli
11:18
2209
Vyöhyke B
B
Ukonharjuntie E
Lähtöaika oli
11:19
2207
Vyöhyke B
B
Kaskipellontie E
Lähtöaika oli
11:20
2205
Vyöhyke B
B
Husolammentie E
Lähtöaika oli
11:20
2203
Vyöhyke B
B
Kasurila E
Lähtöaika oli
11:21
2201
Vyöhyke B
B
Kasurila koulu E
Lähtöaika oli
11:21
2211
Vyöhyke B
B
Kasurila laskettelukeskus E
Lähtöaika oli
11:22
2213
Vyöhyke B
B
Siilinsuo E
Lähtöaika oli
11:23
2215
Vyöhyke B
B
Jälä th E
Lähtöaika oli
11:24
2139
Vyöhyke B
B
Nuottiniementie E
Lähtöaika oli
11:24
2137
Vyöhyke B
B
Säyneenrinne E
Lähtöaika oli
11:25
2135
Vyöhyke B
B
Kivilehto (Siilinjärvi) E
Lähtöaika oli
11:26
2133
Vyöhyke B
B
Tervapurontie (Toivala) E
Lähtöaika oli
11:26
2131
Vyöhyke B
B
Toivala metsäkoulu E
Lähtöaika oli
11:27
2129
Vyöhyke B
B
Konttimiehentie th I
Lähtöaika oli
11:28
2121
Vyöhyke B
B
Konttimiehentie I
Lähtöaika oli
11:28
2147
Vyöhyke B
B
Lappala (Siilinjärvi) E
Lähtöaika oli
11:29
2109
Vyöhyke B
B
Ingmanintie E
Lähtöaika oli
11:29
2107
Vyöhyke B
B
Toivalan koulu L
Lähtöaika oli
11:30
2103
Vyöhyke B
B
Toivala L
Lähtöaika oli
11:31
2101
Vyöhyke B
B
Valssarintie E
Lähtöaika oli
11:31
2035
Vyöhyke B
B
Yhdysväylä L
Lähtöaika oli
11:31
2043
Vyöhyke B
B
Vuorelantie E
Lähtöaika oli
11:32
2021
Vyöhyke B
B
Vuorela E
Lähtöaika oli
11:33
2005
Vyöhyke B
B
Kunnonpaikka E
Lähtöaika oli
11:34
2003
Vyöhyke B
B
Vuorela ramppi E
Lähtöaika oli
11:35
2027
Vyöhyke B
B
Sorsasalon ramppi E
Lähtöaika oli
11:38
1753
Vyöhyke A
A
Päiväranta ramppi E
Lähtöaika oli
11:41
1745
Vyöhyke A
A
Sisustajantie L
Lähtöaika oli
11:44
1703
Vyöhyke A
A
Matkakeskus E
Lähtöaika oli
11:48
1051
Vyöhyke A
A
Haapaniemenkatu 42 E
Lähtöaika oli
11:49
1053
Vyöhyke A
A
Keskusta 2
Lähtöaika oli
11:55
1002
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
11:56
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
11:58
1016
Vyöhyke A
A
Canthia E
Lähtöaika oli
12:00
1102
Vyöhyke A
A
Snellmania E
Lähtöaika oli
12:01
1108
Vyöhyke A
A
Savilahti E
Lähtöaika oli
12:02
1110
Vyöhyke A
A
Paloasema I
Lähtöaika oli
12:04
1114
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi E
Lähtöaika oli
12:07
1242
Vyöhyke A
A
Petosenmutka E
Lähtöaika oli
12:10
1510
Vyöhyke A
A
Koppelonkuja L
Lähtöaika oli
12:12
1512
Vyöhyke A
A
Huuhkajankuja L
Lähtöaika oli
12:13
1514
Vyöhyke A
A
Pitkälahden koulu L
Lähtöaika oli
12:14
1516
Vyöhyke A
A
Miiluranta L
Lähtöaika oli
12:15
1548
Vyöhyke A
A
Pitkälahti (Kuopio) E
Lähtöaika oli
12:16
1550
Vyöhyke A
A
Teppolantie L
Lähtöaika oli
12:17
1554
Vyöhyke A
A
Matkus
Lähtöaika oli
12:18
1500
Vyöhyke A
A
Nuolimäenkatu L
Lähtöaika oli
12:19
1572
Vyöhyke A
A
Korpipurontie E
Lähtöaika oli
12:19
6679
Vyöhyke A
A
Kotkansiipi E
Lähtöaika oli
12:20
6677
Vyöhyke A
A
Kaunismäenkatu E
Lähtöaika oli
12:21
6675
Vyöhyke A
A
Ainolanpolku E
Lähtöaika oli
12:22
6673
Vyöhyke A
A
Kukkanurmenkatu E
Lähtöaika oli
12:22
6671
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahdenkatu P
Lähtöaika oli
12:23
6669
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahti P
Lähtöaika oli
12:24
6601
Vyöhyke A
A
Keinälänniemi P
Lähtöaika oli
12:25
1555
Vyöhyke A
A
Hiltulanlahti Postikeskus
Lähtöaika oli
12:28
1568
Vyöhyke A
A