This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kelloniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Neulamäki P
➔
Kelloniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Neulamäki P
Lähtöaika oli
23:25
1130
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 11-13 P
Lähtöaika oli
23:26
1132
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 19 P
Lähtöaika oli
23:26
1134
Vyöhyke A
A
Varsitie E
Lähtöaika oli
23:27
1136
Vyöhyke A
A
Taapelitie E
Lähtöaika oli
23:28
1137
Vyöhyke A
A
Kantotie E
Lähtöaika oli
23:28
1139
Vyöhyke A
A
Mahlapuisto E
Lähtöaika oli
23:29
1141
Vyöhyke A
A
Juontotie I
Lähtöaika oli
23:30
1143
Vyöhyke A
A
Tukkipoika I
Lähtöaika oli
23:31
1145
Vyöhyke A
A
Vesurikuja I
Lähtöaika oli
23:32
1125
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 5 I
Lähtöaika oli
23:33
1127
Vyöhyke A
A
Sarastuskaari I
Lähtöaika oli
23:33
1151
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
23:34
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
23:35
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
23:35
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
23:36
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
23:37
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
23:38
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
23:38
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
23:45
1003
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
23:46
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
23:47
1050
Vyöhyke A
A
Puutarhakatu I
Lähtöaika oli
23:47
1668
Vyöhyke A
A
Pohjolankatu I
Lähtöaika oli
23:48
1618
Vyöhyke A
A
Killisenkatu I
Lähtöaika oli
23:48
1624
Vyöhyke A
A
Mäntytori I
Lähtöaika oli
23:49
1626
Vyöhyke A
A
Männistö P
Lähtöaika oli
23:50
1628
Vyöhyke A
A
Saarijärvi A2
Lähtöaika oli
23:51
1630
Vyöhyke A
A
Pohjankatu L
Lähtöaika oli
23:52
1632
Vyöhyke A
A
Lataajanpolku P
Lähtöaika oli
23:53
1634
Vyöhyke A
A
Ampujanpolku P
Lähtöaika oli
23:53
1636
Vyöhyke A
A
Saarijärventie I
Lähtöaika oli
23:54
1638
Vyöhyke A
A
Poijutie P
Lähtöaika oli
23:55
1640
Vyöhyke A
A
Ankkuritie P
Lähtöaika oli
23:55
1642
Vyöhyke A
A
Vanttitie P
Lähtöaika oli
23:55
1644
Vyöhyke A
A
Kelloniemi
Lähtöaika oli
23:56
1620
Vyöhyke A
A