This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kelloniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Neulamäki P
➔
Kelloniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Neulamäki P
Lähtöaika oli
03:05
1130
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 11-13 P
Lähtöaika oli
03:06
1132
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 19 P
Lähtöaika oli
03:07
1134
Vyöhyke A
A
Varsitie E
Lähtöaika oli
03:07
1136
Vyöhyke A
A
Taapelitie E
Lähtöaika oli
03:08
1137
Vyöhyke A
A
Kantotie E
Lähtöaika oli
03:09
1139
Vyöhyke A
A
Mahlapuisto E
Lähtöaika oli
03:09
1141
Vyöhyke A
A
Juontotie I
Lähtöaika oli
03:10
1143
Vyöhyke A
A
Tukkipoika I
Lähtöaika oli
03:11
1145
Vyöhyke A
A
Vesurikuja I
Lähtöaika oli
03:11
1125
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 5 I
Lähtöaika oli
03:12
1127
Vyöhyke A
A
Sarastuskaari I
Lähtöaika oli
03:13
1151
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
03:14
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
03:15
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
03:15
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
03:16
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
03:16
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
03:17
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
03:18
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
03:30
1003
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
03:31
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
03:31
1050
Vyöhyke A
A
Puutarhakatu I
Lähtöaika oli
03:32
1668
Vyöhyke A
A
Pohjolankatu I
Lähtöaika oli
03:33
1618
Vyöhyke A
A
Killisenkatu I
Lähtöaika oli
03:33
1624
Vyöhyke A
A
Mäntytori I
Lähtöaika oli
03:34
1626
Vyöhyke A
A
Männistö P
Lähtöaika oli
03:35
1628
Vyöhyke A
A
Saarijärvi A2
Lähtöaika oli
03:35
1630
Vyöhyke A
A
Pohjankatu L
Lähtöaika oli
03:36
1632
Vyöhyke A
A
Lataajanpolku P
Lähtöaika oli
03:37
1634
Vyöhyke A
A
Ampujanpolku P
Lähtöaika oli
03:37
1636
Vyöhyke A
A
Saarijärventie I
Lähtöaika oli
03:38
1638
Vyöhyke A
A
Poijutie P
Lähtöaika oli
03:39
1640
Vyöhyke A
A
Ankkuritie P
Lähtöaika oli
03:39
1642
Vyöhyke A
A
Vanttitie P
Lähtöaika oli
03:40
1644
Vyöhyke A
A
Kelloniemi
Lähtöaika oli
03:41
1620
Vyöhyke A
A