This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kelloniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Neulamäki P
➔
Kelloniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Neulamäki P
Lähtöaika oli
06:25
1130
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 11-13 P
Lähtöaika oli
06:26
1132
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 19 P
Lähtöaika oli
06:27
1134
Vyöhyke A
A
Varsitie E
Lähtöaika oli
06:28
1136
Vyöhyke A
A
Taapelitie E
Lähtöaika oli
06:29
1137
Vyöhyke A
A
Kantotie E
Lähtöaika oli
06:30
1139
Vyöhyke A
A
Mahlapuisto E
Lähtöaika oli
06:30
1141
Vyöhyke A
A
Juontotie I
Lähtöaika oli
06:31
1143
Vyöhyke A
A
Tukkipoika I
Lähtöaika oli
06:32
1145
Vyöhyke A
A
Vesurikuja I
Lähtöaika oli
06:33
1125
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 5 I
Lähtöaika oli
06:34
1127
Vyöhyke A
A
Sarastuskaari I
Lähtöaika oli
06:35
1151
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
06:36
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
06:37
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
06:38
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
06:39
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
06:40
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
06:41
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
06:42
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
06:50
1003
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
06:51
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
06:52
1050
Vyöhyke A
A
Puutarhakatu I
Lähtöaika oli
06:53
1668
Vyöhyke A
A
Pohjolankatu I
Lähtöaika oli
06:54
1618
Vyöhyke A
A
Killisenkatu I
Lähtöaika oli
06:55
1624
Vyöhyke A
A
Mäntytori I
Lähtöaika oli
06:57
1626
Vyöhyke A
A
Männistö P
Lähtöaika oli
06:58
1628
Vyöhyke A
A
Saarijärvi A2
Lähtöaika oli
06:58
1630
Vyöhyke A
A
Pohjankatu L
Lähtöaika oli
07:00
1632
Vyöhyke A
A
Lataajanpolku P
Lähtöaika oli
07:01
1634
Vyöhyke A
A
Ampujanpolku P
Lähtöaika oli
07:02
1636
Vyöhyke A
A
Saarijärventie I
Lähtöaika oli
07:02
1638
Vyöhyke A
A
Poijutie P
Lähtöaika oli
07:03
1640
Vyöhyke A
A
Ankkuritie P
Lähtöaika oli
07:04
1642
Vyöhyke A
A
Vanttitie P
Lähtöaika oli
07:04
1644
Vyöhyke A
A
Kelloniemi
Lähtöaika oli
07:05
1620
Vyöhyke A
A