This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kelloniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Neulamäki P
➔
Kelloniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Neulamäki P
Lähtöaika oli
09:05
1130
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 11-13 P
Lähtöaika oli
09:06
1132
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 19 P
Lähtöaika oli
09:07
1134
Vyöhyke A
A
Varsitie E
Lähtöaika oli
09:08
1136
Vyöhyke A
A
Taapelitie E
Lähtöaika oli
09:09
1137
Vyöhyke A
A
Kantotie E
Lähtöaika oli
09:10
1139
Vyöhyke A
A
Mahlapuisto E
Lähtöaika oli
09:10
1141
Vyöhyke A
A
Juontotie I
Lähtöaika oli
09:11
1143
Vyöhyke A
A
Tukkipoika I
Lähtöaika oli
09:12
1145
Vyöhyke A
A
Vesurikuja I
Lähtöaika oli
09:13
1125
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 5 I
Lähtöaika oli
09:15
1127
Vyöhyke A
A
Sarastuskaari I
Lähtöaika oli
09:16
1151
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
09:17
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
09:18
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
09:19
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
09:20
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
09:21
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
09:22
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
09:23
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
09:30
1003
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
09:31
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
09:32
1050
Vyöhyke A
A
Puutarhakatu I
Lähtöaika oli
09:34
1668
Vyöhyke A
A
Pohjolankatu I
Lähtöaika oli
09:35
1618
Vyöhyke A
A
Killisenkatu I
Lähtöaika oli
09:36
1624
Vyöhyke A
A
Mäntytori I
Lähtöaika oli
09:38
1626
Vyöhyke A
A
Männistö P
Lähtöaika oli
09:39
1628
Vyöhyke A
A
Saarijärvi A2
Lähtöaika oli
09:39
1630
Vyöhyke A
A
Pohjankatu L
Lähtöaika oli
09:41
1632
Vyöhyke A
A
Lataajanpolku P
Lähtöaika oli
09:42
1634
Vyöhyke A
A
Ampujanpolku P
Lähtöaika oli
09:43
1636
Vyöhyke A
A
Saarijärventie I
Lähtöaika oli
09:43
1638
Vyöhyke A
A
Poijutie P
Lähtöaika oli
09:44
1640
Vyöhyke A
A
Ankkuritie P
Lähtöaika oli
09:45
1642
Vyöhyke A
A
Vanttitie P
Lähtöaika oli
09:45
1644
Vyöhyke A
A
Kelloniemi
Lähtöaika oli
09:46
1620
Vyöhyke A
A