This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kelloniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Neulamäki P
➔
Kelloniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Neulamäki P
Lähtöaika oli
09:25
1130
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 11-13 P
Lähtöaika oli
09:26
1132
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 19 P
Lähtöaika oli
09:27
1134
Vyöhyke A
A
Varsitie E
Lähtöaika oli
09:28
1136
Vyöhyke A
A
Taapelitie E
Lähtöaika oli
09:29
1137
Vyöhyke A
A
Kantotie E
Lähtöaika oli
09:30
1139
Vyöhyke A
A
Mahlapuisto E
Lähtöaika oli
09:30
1141
Vyöhyke A
A
Juontotie I
Lähtöaika oli
09:31
1143
Vyöhyke A
A
Tukkipoika I
Lähtöaika oli
09:32
1145
Vyöhyke A
A
Vesurikuja I
Lähtöaika oli
09:33
1125
Vyöhyke A
A
Neulamäentie 5 I
Lähtöaika oli
09:35
1127
Vyöhyke A
A
Sarastuskaari I
Lähtöaika oli
09:36
1151
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
09:37
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
09:38
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
09:39
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
09:40
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
09:41
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
09:42
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
09:43
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
09:50
1003
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
09:51
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
09:52
1050
Vyöhyke A
A
Puutarhakatu I
Lähtöaika oli
09:54
1668
Vyöhyke A
A
Pohjolankatu I
Lähtöaika oli
09:55
1618
Vyöhyke A
A
Killisenkatu I
Lähtöaika oli
09:56
1624
Vyöhyke A
A
Mäntytori I
Lähtöaika oli
09:58
1626
Vyöhyke A
A
Männistö P
Lähtöaika oli
09:59
1628
Vyöhyke A
A
Saarijärvi A2
Lähtöaika oli
09:59
1630
Vyöhyke A
A
Pohjankatu L
Lähtöaika oli
10:01
1632
Vyöhyke A
A
Lataajanpolku P
Lähtöaika oli
10:02
1634
Vyöhyke A
A
Ampujanpolku P
Lähtöaika oli
10:03
1636
Vyöhyke A
A
Saarijärventie I
Lähtöaika oli
10:03
1638
Vyöhyke A
A
Poijutie P
Lähtöaika oli
10:04
1640
Vyöhyke A
A
Ankkuritie P
Lähtöaika oli
10:05
1642
Vyöhyke A
A
Vanttitie P
Lähtöaika oli
10:05
1644
Vyöhyke A
A
Kelloniemi
Lähtöaika oli
10:06
1620
Vyöhyke A
A