This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 40
40
Leppäkaarre
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Microkatu
➔
Leppäkaarre
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Microkatu
Lähtöaika oli
06:55
1147
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
06:55
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
06:56
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
06:58
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
06:59
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
07:01
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
07:02
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 9
Lähtöaika oli
07:05
1009
Vyöhyke A
A
Puijonkatu 35 P
Lähtöaika oli
07:05
1046
Vyöhyke A
A
Matkakeskus P
Lähtöaika oli
07:06
1050
Vyöhyke A
A
Sisustajantie I
Lähtöaika oli
07:08
1704
Vyöhyke A
A
Päiväranta ramppi P
Lähtöaika oli
07:12
1746
Vyöhyke A
A
Sorsasalon ramppi P
Lähtöaika oli
07:14
1754
Vyöhyke A
A
Vuorela teollisuusalue I
Lähtöaika oli
07:16
2030
Vyöhyke B
B
Toivala (huoltoasema) I
Lähtöaika oli
07:18
2166
Vyöhyke B
B
Lotteinen I
Lähtöaika oli
07:19
2164
Vyöhyke B
B
Rissala th P
Lähtöaika oli
07:20
2160
Vyöhyke B
B
Leppälampi (Rissala) P
Lähtöaika oli
07:21
2158
Vyöhyke B
B
Rissala kasarmi P
Lähtöaika oli
07:22
2156
Vyöhyke B
B
Kuopion lentoasema
Lähtöaika oli
07:28
2153
Vyöhyke B
B
Siltasalmentie P
Lähtöaika oli
07:29
2154
Vyöhyke B
B
Konolantie L
Lähtöaika oli
07:30
2146
Vyöhyke B
B
Huovilantie P
Lähtöaika oli
07:31
2144
Vyöhyke B
B
Jälä (Siltasalmentie) P
Lähtöaika oli
07:32
2142
Vyöhyke B
B
Jälä th P
Lähtöaika oli
07:33
2140
Vyöhyke B
B
Siilinsuo P
Lähtöaika oli
07:34
2216
Vyöhyke B
B
Kasurila laskettelukeskus P
Lähtöaika oli
07:35
2214
Vyöhyke B
B
Kasurila koulu P
Lähtöaika oli
07:35
2212
Vyöhyke B
B
Kasurila P
Lähtöaika oli
07:36
2200
Vyöhyke B
B
Husolammentie P
Lähtöaika oli
07:36
2202
Vyöhyke B
B
Kaskipellontie P
Lähtöaika oli
07:37
2204
Vyöhyke B
B
Ukonharjuntie P
Lähtöaika oli
07:38
2206
Vyöhyke B
B
Jousitie P
Lähtöaika oli
07:39
2218
Vyöhyke B
B
Kanavatie P
Lähtöaika oli
07:39
2220
Vyöhyke B
B
Risuharju P
Lähtöaika oli
07:40
2222
Vyöhyke B
B
Pappilanrinne P
Lähtöaika oli
07:40
2224
Vyöhyke B
B
Sorakuja P
Lähtöaika oli
07:41
2226
Vyöhyke B
B
Siilinjärvi keskusta P
Lähtöaika oli
07:44
2302
Vyöhyke B
B
Ahmon koulu (vt75) P
Lähtöaika oli
07:45
2332
Vyöhyke B
B
Simonsalo
Lähtöaika oli
07:47
2305
Vyöhyke B
B
Anteronkierto I
Lähtöaika oli
07:48
2309
Vyöhyke B
B
Tynnörisentie E
Lähtöaika oli
07:49
2311
Vyöhyke B
B
Runkopolku E
Lähtöaika oli
07:49
2313
Vyöhyke B
B
Kantopolku E
Lähtöaika oli
07:50
2315
Vyöhyke B
B
Pihkapolku L
Lähtöaika oli
07:51
2317
Vyöhyke B
B
Laitilantie E
Lähtöaika oli
07:51
2319
Vyöhyke B
B
Leppäkaarteentie E
Lähtöaika oli
07:52
2321
Vyöhyke B
B
Leppäkaarre L
Lähtöaika oli
07:53
2325
Vyöhyke B
B