This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 5
5
Petonen
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puijonlaakso P
➔
Petonen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Puijonlaakso P
Lähtöaika oli
07:57
1800
Vyöhyke A
A
Suksitie P
Lähtöaika oli
07:57
1803
Vyöhyke A
A
Sammakkolampi L
Lähtöaika oli
07:58
1805
Vyöhyke A
A
Rajala L
Lähtöaika oli
07:59
1807
Vyöhyke A
A
Tekma E
Lähtöaika oli
08:00
1809
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie I
Lähtöaika oli
08:01
1811
Vyöhyke A
A
Savonia I
Lähtöaika oli
08:02
1813
Vyöhyke A
A
Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
08:02
1815
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
08:03
1103
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
08:04
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
08:05
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
08:06
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
08:07
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 5
Lähtöaika oli
08:15
1005
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus E
Lähtöaika oli
08:16
1034
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto L
Lähtöaika oli
08:18
1036
Vyöhyke A
A
Tehdaskatu E
Lähtöaika oli
08:19
1403
Vyöhyke A
A
Bellanranta E
Lähtöaika oli
08:20
1406
Vyöhyke A
A
Kumpusaari E
Lähtöaika oli
08:21
1480
Vyöhyke A
A
Pölhö E
Lähtöaika oli
08:22
1408
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu E
Lähtöaika oli
08:24
1410
Vyöhyke A
A
Lintulahdenkatu E
Lähtöaika oli
08:25
1412
Vyöhyke A
A
Paattikuja E
Lähtöaika oli
08:26
1414
Vyöhyke A
A
Keilantori E
Lähtöaika oli
08:27
1416
Vyöhyke A
A
Paloniementie E
Lähtöaika oli
08:29
1418
Vyöhyke A
A
Tervaniitynkatu I
Lähtöaika oli
08:31
1422
Vyöhyke A
A
Saviahonkatu E
Lähtöaika oli
08:31
1440
Vyöhyke A
A
Tervalammenkatu E
Lähtöaika oli
08:32
1442
Vyöhyke A
A
Rautaniemi E
Lähtöaika oli
08:33
1444
Vyöhyke A
A
Kuurankatu E
Lähtöaika oli
08:34
1446
Vyöhyke A
A
Savolanniemi L
Lähtöaika oli
08:35
1454
Vyöhyke A
A
Auringonkierto L
Lähtöaika oli
08:35
1456
Vyöhyke A
A
Kotirannankuja L
Lähtöaika oli
08:36
1458
Vyöhyke A
A
Rantaraitti L
Lähtöaika oli
08:36
1460
Vyöhyke A
A
Arinapolku L
Lähtöaika oli
08:37
1462
Vyöhyke A
A
Torpankatu P
Lähtöaika oli
08:38
1466
Vyöhyke A
A
Petosentie L
Lähtöaika oli
08:39
1435
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu L
Lähtöaika oli
08:40
1438
Vyöhyke A
A
Kypäräkatu L
Lähtöaika oli
08:41
1503
Vyöhyke A
A
Pyöröntori L
Lähtöaika oli
08:42
1505
Vyöhyke A
A
Pyörönkaari L
Lähtöaika oli
08:43
1507
Vyöhyke A
A