This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 5
5
Petonen
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puijonlaakso P
➔
Petonen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Puijonlaakso P
Lähtöaika oli
11:27
1800
Vyöhyke A
A
Suksitie P
Lähtöaika oli
11:27
1803
Vyöhyke A
A
Sammakkolampi L
Lähtöaika oli
11:28
1805
Vyöhyke A
A
Rajala L
Lähtöaika oli
11:29
1807
Vyöhyke A
A
Tekma E
Lähtöaika oli
11:30
1809
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie I
Lähtöaika oli
11:31
1811
Vyöhyke A
A
Savonia I
Lähtöaika oli
11:32
1813
Vyöhyke A
A
Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
11:32
1815
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
11:33
1103
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
11:34
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
11:35
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
11:36
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
11:37
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 5
Lähtöaika oli
11:45
1005
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus E
Lähtöaika oli
11:46
1034
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto L
Lähtöaika oli
11:48
1036
Vyöhyke A
A
Tehdaskatu E
Lähtöaika oli
11:49
1403
Vyöhyke A
A
Bellanranta E
Lähtöaika oli
11:50
1406
Vyöhyke A
A
Kumpusaari E
Lähtöaika oli
11:51
1480
Vyöhyke A
A
Pölhö E
Lähtöaika oli
11:52
1408
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu E
Lähtöaika oli
11:54
1410
Vyöhyke A
A
Lintulahdenkatu E
Lähtöaika oli
11:55
1412
Vyöhyke A
A
Paattikuja E
Lähtöaika oli
11:56
1414
Vyöhyke A
A
Keilantori E
Lähtöaika oli
11:57
1416
Vyöhyke A
A
Paloniementie E
Lähtöaika oli
11:59
1418
Vyöhyke A
A
Tervaniitynkatu I
Lähtöaika oli
12:01
1422
Vyöhyke A
A
Saviahonkatu E
Lähtöaika oli
12:01
1440
Vyöhyke A
A
Tervalammenkatu E
Lähtöaika oli
12:02
1442
Vyöhyke A
A
Rautaniemi E
Lähtöaika oli
12:03
1444
Vyöhyke A
A
Kuurankatu E
Lähtöaika oli
12:04
1446
Vyöhyke A
A
Savolanniemi L
Lähtöaika oli
12:05
1454
Vyöhyke A
A
Auringonkierto L
Lähtöaika oli
12:05
1456
Vyöhyke A
A
Kotirannankuja L
Lähtöaika oli
12:06
1458
Vyöhyke A
A
Rantaraitti L
Lähtöaika oli
12:06
1460
Vyöhyke A
A
Arinapolku L
Lähtöaika oli
12:07
1462
Vyöhyke A
A
Torpankatu P
Lähtöaika oli
12:08
1466
Vyöhyke A
A
Petosentie L
Lähtöaika oli
12:09
1435
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu L
Lähtöaika oli
12:10
1438
Vyöhyke A
A
Kypäräkatu L
Lähtöaika oli
12:11
1503
Vyöhyke A
A
Pyöröntori L
Lähtöaika oli
12:12
1505
Vyöhyke A
A
Pyörönkaari L
Lähtöaika oli
12:13
1507
Vyöhyke A
A