This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 5
5
Puijonlaakso
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyörönkaari I
➔
Puijonlaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pyörönkaari I
Lähtöaika oli
06:15
1508
Vyöhyke A
A
Blominkatu I
Lähtöaika oli
06:15
1506
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
06:16
1501
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu I
Lähtöaika oli
06:17
1437
Vyöhyke A
A
Petosentie E
Lähtöaika oli
06:18
1434
Vyöhyke A
A
Torpankatu E
Lähtöaika oli
06:19
1465
Vyöhyke A
A
Arinapolku I
Lähtöaika oli
06:20
1461
Vyöhyke A
A
Rantaraitti I
Lähtöaika oli
06:20
1459
Vyöhyke A
A
Kotirannankuja I
Lähtöaika oli
06:21
1457
Vyöhyke A
A
Auringonkierto I
Lähtöaika oli
06:22
1455
Vyöhyke A
A
Savolanniemi I
Lähtöaika oli
06:23
1453
Vyöhyke A
A
Kuurankatu P
Lähtöaika oli
06:24
1445
Vyöhyke A
A
Rautaniemi P
Lähtöaika oli
06:25
1443
Vyöhyke A
A
Tervalammenkatu P
Lähtöaika oli
06:26
1441
Vyöhyke A
A
Saviahonkatu P
Lähtöaika oli
06:27
1439
Vyöhyke A
A
Jynkänmäenkatu P
Lähtöaika oli
06:27
1419
Vyöhyke A
A
Paloniementie P
Lähtöaika oli
06:28
1417
Vyöhyke A
A
Keilantori P
Lähtöaika oli
06:30
1415
Vyöhyke A
A
Paattikuja P
Lähtöaika oli
06:31
1413
Vyöhyke A
A
Lintulahdenkatu P
Lähtöaika oli
06:32
1411
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu P
Lähtöaika oli
06:33
1409
Vyöhyke A
A
Pölhö P
Lähtöaika oli
06:34
1407
Vyöhyke A
A
Kumpusaari P
Lähtöaika oli
06:36
1481
Vyöhyke A
A
Bellanranta P
Lähtöaika oli
06:37
1405
Vyöhyke A
A
Tasavallankatu I
Lähtöaika oli
06:40
1401
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto I
Lähtöaika oli
06:42
1035
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus P
Lähtöaika oli
06:44
1033
Vyöhyke A
A
Keskusta 7
Lähtöaika oli
06:50
1007
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
06:51
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
06:52
1016
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
06:54
1104
Vyöhyke A
A
Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
06:55
1816
Vyöhyke A
A
Puijonlaakso P
Lähtöaika oli
06:56
1800
Vyöhyke A
A