This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 5
5
Keskusta
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyörönkaari I
➔
Keskusta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyörönkaari I
Lähtöaika oli
20:15
1508
Vyöhyke A
A
Blominkatu I
Lähtöaika oli
20:16
1506
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
20:17
1501
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu I
Lähtöaika oli
20:19
1437
Vyöhyke A
A
Petosentie E
Lähtöaika oli
20:20
1434
Vyöhyke A
A
Torpankatu E
Lähtöaika oli
20:21
1465
Vyöhyke A
A
Arinapolku I
Lähtöaika oli
20:22
1461
Vyöhyke A
A
Rantaraitti I
Lähtöaika oli
20:23
1459
Vyöhyke A
A
Kotirannankuja I
Lähtöaika oli
20:23
1457
Vyöhyke A
A
Auringonkierto I
Lähtöaika oli
20:24
1455
Vyöhyke A
A
Savolanniemi I
Lähtöaika oli
20:25
1453
Vyöhyke A
A
Kuurankatu P
Lähtöaika oli
20:26
1445
Vyöhyke A
A
Rautaniemi P
Lähtöaika oli
20:27
1443
Vyöhyke A
A
Tervalammenkatu P
Lähtöaika oli
20:28
1441
Vyöhyke A
A
Saviahonkatu P
Lähtöaika oli
20:29
1439
Vyöhyke A
A
Jynkänmäenkatu P
Lähtöaika oli
20:29
1419
Vyöhyke A
A
Paloniementie P
Lähtöaika oli
20:30
1417
Vyöhyke A
A
Keilantori P
Lähtöaika oli
20:30
1415
Vyöhyke A
A
Paattikuja P
Lähtöaika oli
20:31
1413
Vyöhyke A
A
Lintulahdenkatu P
Lähtöaika oli
20:32
1411
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu P
Lähtöaika oli
20:34
1409
Vyöhyke A
A
Pölhö P
Lähtöaika oli
20:36
1407
Vyöhyke A
A
Kumpusaari P
Lähtöaika oli
20:36
1481
Vyöhyke A
A
Bellanranta P
Lähtöaika oli
20:37
1405
Vyöhyke A
A
Tasavallankatu I
Lähtöaika oli
20:39
1401
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto I
Lähtöaika oli
20:40
1035
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus P
Lähtöaika oli
20:42
1033
Vyöhyke A
A
Keskusta 7
Lähtöaika oli
20:50
1007
Vyöhyke A
A
Teatterikulma L
Lähtöaika oli
20:51
1011
Vyöhyke A
A
Turo L
Lähtöaika oli
20:52
1016
Vyöhyke A
A
KYS - Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
20:54
1104
Vyöhyke A
A
Puijonlaaksontie P
Lähtöaika oli
20:55
1816
Vyöhyke A
A
Puijonlaakso P
Lähtöaika oli
20:56
1800
Vyöhyke A
A
Suksitie P
Lähtöaika oli
20:57
1803
Vyöhyke A
A
Sammakkolampi L
Lähtöaika oli
20:57
1805
Vyöhyke A
A
Rajala L
Lähtöaika oli
20:57
1807
Vyöhyke A
A
Tekma E
Lähtöaika oli
20:58
1809
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie I
Lähtöaika oli
20:58
1811
Vyöhyke A
A
Savonia I
Lähtöaika oli
20:59
1813
Vyöhyke A
A