This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 6
6
Puijonlaakso
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyörönkaari I
➔
Puijonlaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyörönkaari I
Lähtöaika oli
13:58
1508
Vyöhyke A
A
Blominkatu I
Lähtöaika oli
13:59
1506
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
14:00
1501
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu I
Lähtöaika oli
14:01
1437
Vyöhyke A
A
Petosentie P
Lähtöaika oli
14:02
1433
Vyöhyke A
A
Mutkankatu I
Lähtöaika oli
14:02
1431
Vyöhyke A
A
Pölläkkä I
Lähtöaika oli
14:03
1429
Vyöhyke A
A
Isännäntie I
Lähtöaika oli
14:04
1427
Vyöhyke A
A
Rautaniemen risteys I
Lähtöaika oli
14:04
1425
Vyöhyke A
A
Haltijankatu I
Lähtöaika oli
14:05
1423
Vyöhyke A
A
Jynkänmäenkatu P
Lähtöaika oli
14:05
1419
Vyöhyke A
A
Paloniementie P
Lähtöaika oli
14:06
1417
Vyöhyke A
A
Keilantori P
Lähtöaika oli
14:08
1415
Vyöhyke A
A
Messuportinkatu P
Lähtöaika oli
14:09
1471
Vyöhyke A
A
Kotilokatu P
Lähtöaika oli
14:10
1469
Vyöhyke A
A
Kuikkalampi L
Lähtöaika oli
14:11
1473
Vyöhyke A
A
Kaivannonlahti L
Lähtöaika oli
14:12
1475
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu P
Lähtöaika oli
14:14
1409
Vyöhyke A
A
Pölhö P
Lähtöaika oli
14:16
1407
Vyöhyke A
A
Kumpusaari P
Lähtöaika oli
14:17
1481
Vyöhyke A
A
Bellanranta P
Lähtöaika oli
14:18
1405
Vyöhyke A
A
Tasavallankatu I
Lähtöaika oli
14:20
1401
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto I
Lähtöaika oli
14:21
1035
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus P
Lähtöaika oli
14:22
1033
Vyöhyke A
A
Keskusta 7
Lähtöaika oli
14:30
1007
Vyöhyke A
A
Kasarmipuisto P
Lähtöaika oli
14:32
1090
Vyöhyke A
A
Opistotie P
Lähtöaika oli
14:33
1058
Vyöhyke A
A
Suurmäentie P
Lähtöaika oli
14:34
1818
Vyöhyke A
A
Hiihtäjäntie L
Lähtöaika oli
14:35
1820
Vyöhyke A
A
Puijonlaakso E
Lähtöaika oli
14:36
1802
Vyöhyke A
A
Savonia L
Lähtöaika oli
14:37
1814
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie L
Lähtöaika oli
14:38
1812
Vyöhyke A
A
Tekma P
Lähtöaika oli
14:39
1822
Vyöhyke A
A
Kuntokuja P
Lähtöaika oli
14:40
1824
Vyöhyke A
A
Retkeilijäntie P
Lähtöaika oli
14:40
1826
Vyöhyke A
A
Suunnistajanpuisto P
Lähtöaika oli
14:41
1828
Vyöhyke A
A
Samoilijantie
Lähtöaika oli
14:42
1810
Vyöhyke A
A