This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 6
6
Puijonlaakso
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyörönkaari I
➔
Puijonlaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyörönkaari I
Lähtöaika oli
14:28
1508
Vyöhyke A
A
Blominkatu I
Lähtöaika oli
14:29
1506
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
14:30
1501
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu I
Lähtöaika oli
14:31
1437
Vyöhyke A
A
Petosentie P
Lähtöaika oli
14:32
1433
Vyöhyke A
A
Mutkankatu I
Lähtöaika oli
14:32
1431
Vyöhyke A
A
Pölläkkä I
Lähtöaika oli
14:33
1429
Vyöhyke A
A
Isännäntie I
Lähtöaika oli
14:34
1427
Vyöhyke A
A
Rautaniemen risteys I
Lähtöaika oli
14:34
1425
Vyöhyke A
A
Haltijankatu I
Lähtöaika oli
14:35
1423
Vyöhyke A
A
Jynkänmäenkatu P
Lähtöaika oli
14:35
1419
Vyöhyke A
A
Paloniementie P
Lähtöaika oli
14:36
1417
Vyöhyke A
A
Keilantori P
Lähtöaika oli
14:38
1415
Vyöhyke A
A
Messuportinkatu P
Lähtöaika oli
14:39
1471
Vyöhyke A
A
Kotilokatu P
Lähtöaika oli
14:40
1469
Vyöhyke A
A
Kuikkalampi L
Lähtöaika oli
14:41
1473
Vyöhyke A
A
Kaivannonlahti L
Lähtöaika oli
14:42
1475
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu P
Lähtöaika oli
14:44
1409
Vyöhyke A
A
Pölhö P
Lähtöaika oli
14:46
1407
Vyöhyke A
A
Kumpusaari P
Lähtöaika oli
14:47
1481
Vyöhyke A
A
Bellanranta P
Lähtöaika oli
14:48
1405
Vyöhyke A
A
Tasavallankatu I
Lähtöaika oli
14:50
1401
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto I
Lähtöaika oli
14:51
1035
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus P
Lähtöaika oli
14:52
1033
Vyöhyke A
A
Keskusta 7
Lähtöaika oli
15:00
1007
Vyöhyke A
A
Kasarmipuisto P
Lähtöaika oli
15:02
1090
Vyöhyke A
A
Opistotie P
Lähtöaika oli
15:03
1058
Vyöhyke A
A
Suurmäentie P
Lähtöaika oli
15:04
1818
Vyöhyke A
A
Hiihtäjäntie L
Lähtöaika oli
15:05
1820
Vyöhyke A
A
Puijonlaakso E
Lähtöaika oli
15:06
1802
Vyöhyke A
A
Savonia L
Lähtöaika oli
15:07
1814
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie L
Lähtöaika oli
15:08
1812
Vyöhyke A
A
Tekma P
Lähtöaika oli
15:09
1822
Vyöhyke A
A
Kuntokuja P
Lähtöaika oli
15:10
1824
Vyöhyke A
A
Retkeilijäntie P
Lähtöaika oli
15:10
1826
Vyöhyke A
A
Suunnistajanpuisto P
Lähtöaika oli
15:11
1828
Vyöhyke A
A
Samoilijantie
Lähtöaika oli
15:12
1810
Vyöhyke A
A