This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 6
6
Puijonlaakso
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyörönkaari I
➔
Puijonlaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyörönkaari I
Lähtöaika oli
19:28
1508
Vyöhyke A
A
Blominkatu I
Lähtöaika oli
19:29
1506
Vyöhyke A
A
Pelastusopisto P
Lähtöaika oli
19:30
1501
Vyöhyke A
A
Porkkanakatu I
Lähtöaika oli
19:31
1437
Vyöhyke A
A
Petosentie P
Lähtöaika oli
19:32
1433
Vyöhyke A
A
Mutkankatu I
Lähtöaika oli
19:32
1431
Vyöhyke A
A
Pölläkkä I
Lähtöaika oli
19:33
1429
Vyöhyke A
A
Isännäntie I
Lähtöaika oli
19:33
1427
Vyöhyke A
A
Rautaniemen risteys I
Lähtöaika oli
19:34
1425
Vyöhyke A
A
Haltijankatu I
Lähtöaika oli
19:34
1423
Vyöhyke A
A
Jynkänmäenkatu P
Lähtöaika oli
19:35
1419
Vyöhyke A
A
Paloniementie P
Lähtöaika oli
19:35
1417
Vyöhyke A
A
Keilantori P
Lähtöaika oli
19:38
1415
Vyöhyke A
A
Messuportinkatu P
Lähtöaika oli
19:39
1471
Vyöhyke A
A
Kotilokatu P
Lähtöaika oli
19:40
1469
Vyöhyke A
A
Kuikkalampi L
Lähtöaika oli
19:41
1473
Vyöhyke A
A
Kaivannonlahti L
Lähtöaika oli
19:42
1475
Vyöhyke A
A
Kukkaroniemenkatu P
Lähtöaika oli
19:43
1409
Vyöhyke A
A
Pölhö P
Lähtöaika oli
19:45
1407
Vyöhyke A
A
Kumpusaari P
Lähtöaika oli
19:45
1481
Vyöhyke A
A
Bellanranta P
Lähtöaika oli
19:46
1405
Vyöhyke A
A
Tasavallankatu I
Lähtöaika oli
19:47
1401
Vyöhyke A
A
Veijaripuisto I
Lähtöaika oli
19:48
1035
Vyöhyke A
A
Musiikkikeskus P
Lähtöaika oli
19:49
1033
Vyöhyke A
A
Keskusta 7
Lähtöaika oli
20:00
1007
Vyöhyke A
A
Kasarmipuisto P
Lähtöaika oli
20:02
1090
Vyöhyke A
A
Opistotie P
Lähtöaika oli
20:03
1058
Vyöhyke A
A
Suurmäentie P
Lähtöaika oli
20:04
1818
Vyöhyke A
A
Hiihtäjäntie L
Lähtöaika oli
20:04
1820
Vyöhyke A
A
Puijonlaakso E
Lähtöaika oli
20:05
1802
Vyöhyke A
A
Savonia L
Lähtöaika oli
20:06
1814
Vyöhyke A
A
Suunnistajantie L
Lähtöaika oli
20:07
1812
Vyöhyke A
A
Tekma P
Lähtöaika oli
20:07
1822
Vyöhyke A
A
Kuntokuja P
Lähtöaika oli
20:08
1824
Vyöhyke A
A
Retkeilijäntie P
Lähtöaika oli
20:08
1826
Vyöhyke A
A
Suunnistajanpuisto P
Lähtöaika oli
20:09
1828
Vyöhyke A
A
Samoilijantie
Lähtöaika oli
20:10
1810
Vyöhyke A
A