This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 82
82
Kuopio
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vehmersalmi P
➔
Kuopio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vehmersalmi P
Lähtöaika oli
11:35
7000
Vyöhyke D
D
Vehmersalmi liikekeskus P
Lähtöaika oli
11:36
7001
Vyöhyke D
D
Metsätie I
Lähtöaika oli
11:37
7004
Vyöhyke D
D
Laituritie P
Lähtöaika oli
11:38
7005
Vyöhyke D
D
Marjamäki (Vehmersalmi) P
Lähtöaika oli
11:39
7009
Vyöhyke D
D
Risumäki E
Lähtöaika oli
11:40
7011
Vyöhyke D
D
Litmaniementie th E
Lähtöaika oli
11:41
7014
Vyöhyke D
D
Lemetintie P
Lähtöaika oli
11:42
7015
Vyöhyke D
D
Kirnumäki P
Lähtöaika oli
11:43
7017
Vyöhyke D
D
Saitanranta P
Lähtöaika oli
11:44
7021
Vyöhyke D
D
Litmalahti P
Lähtöaika oli
11:47
7023
Vyöhyke D
D
Honkajärventie P
Lähtöaika oli
11:48
7025
Vyöhyke D
D
Käärmelahti (Vehmersalmi) P
Lähtöaika oli
11:49
7027
Vyöhyke D
D
Eitikanpellontie P
Lähtöaika oli
11:49
7029
Vyöhyke D
D
Rautaharju P
Lähtöaika oli
11:50
7031
Vyöhyke D
D
Honkala (Kuopio) P
Lähtöaika oli
11:51
7033
Vyöhyke D
D
Ritoniemi P
Lähtöaika oli
11:53
7035
Vyöhyke D
D
Tuomiranta P
Lähtöaika oli
11:53
7037
Vyöhyke D
D
Pinoharju (Vehmersalmentie) P
Lähtöaika oli
11:54
7039
Vyöhyke C
C
Vattuaho P
Lähtöaika oli
11:54
7041
Vyöhyke C
C
Väliharju P
Lähtöaika oli
11:55
7043
Vyöhyke C
C
Mustamäki E
Lähtöaika oli
11:55
7045
Vyöhyke C
C
Mustalahti (Kuopio) P
Lähtöaika oli
11:56
7047
Vyöhyke C
C
Mustasuo P
Lähtöaika oli
11:57
7049
Vyöhyke C
C
Niittylahti (Vehmersalment) P
Lähtöaika oli
11:57
7051
Vyöhyke C
C
Tonkurinpolku P
Lähtöaika oli
11:58
7053
Vyöhyke C
C
Vehkaniemi P
Lähtöaika oli
11:58
7055
Vyöhyke C
C
Vehkaranta (Vehmersalment) P
Lähtöaika oli
11:59
7057
Vyöhyke C
C
Koplatie P
Lähtöaika oli
12:00
7059
Vyöhyke C
C
Kortejoki P
Lähtöaika oli
12:00
7061
Vyöhyke C
C
Vaajasalo P
Lähtöaika oli
12:00
7063
Vyöhyke C
C
Sikoniemi P
Lähtöaika oli
12:01
7065
Vyöhyke C
C
Rinnepelto (Vehmersalmentie) P
Lähtöaika oli
12:01
7067
Vyöhyke C
C
Riihilahdentie (Sikoniemi) P
Lähtöaika oli
12:02
7069
Vyöhyke C
C
Kurkiharju P
Lähtöaika oli
12:03
7071
Vyöhyke C
C
Koirajärvi (Vehmersalment) P
Lähtöaika oli
12:04
7073
Vyöhyke C
C
Myllypelto P
Lähtöaika oli
12:05
7075
Vyöhyke C
C
Pirttijärvi P
Lähtöaika oli
12:06
7077
Vyöhyke C
C
Paljakantie (Vehmersalment) P
Lähtöaika oli
12:07
7079
Vyöhyke C
C
Kerijärvi P
Lähtöaika oli
12:08
7081
Vyöhyke C
C
Kylmälahti L
Lähtöaika oli
12:10
5015
Vyöhyke C
C
Laasankanta L
Lähtöaika oli
12:10
5013
Vyöhyke C
C
Launatanlahti L
Lähtöaika oli
12:11
5011
Vyöhyke C
C
Heikkilä L
Lähtöaika oli
12:12
5009
Vyöhyke C
C
Suotaival L
Lähtöaika oli
12:14
5007
Vyöhyke C
C
Sourunpää L
Lähtöaika oli
12:15
5005
Vyöhyke C
C
Virranniemi (Jännevirta) L
Lähtöaika oli
12:16
5003
Vyöhyke C
C
Jännevirta L
Lähtöaika oli
12:17
2177
Vyöhyke C
C
Rissala th L
Lähtöaika oli
12:19
2161
Vyöhyke B
B
Lotteinen L
Lähtöaika oli
12:20
2163
Vyöhyke B
B
Toivala (huoltoasema) L
Lähtöaika oli
12:20
2165
Vyöhyke B
B
Vuorela teollisuusalue L
Lähtöaika oli
12:21
2029
Vyöhyke B
B
Vuorela ramppi E
Lähtöaika oli
12:22
2027
Vyöhyke B
B
Sorsasalon ramppi E
Lähtöaika oli
12:23
1753
Vyöhyke A
A
Päiväranta ramppi E
Lähtöaika oli
12:25
1745
Vyöhyke A
A
Iso-Valkeinen E
Lähtöaika oli
12:26
1779
Vyöhyke A
A
Hillerintie E
Lähtöaika oli
12:27
1777
Vyöhyke A
A
Pihlajaharju E
Lähtöaika oli
12:28
1717
Vyöhyke A
A
Poukama E
Lähtöaika oli
12:29
1715
Vyöhyke A
A
Antikkala E
Lähtöaika oli
12:30
1733
Vyöhyke A
A
Peipposenrinne E
Lähtöaika oli
12:30
1731
Vyöhyke A
A
Rastaantie E
Lähtöaika oli
12:31
1729
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema saapuvat
Lähtöaika oli
12:34
1100
Vyöhyke A
A