This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 23
23
Itkonniemi
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Pyöröntori L
➔
Itkonniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyöröntori L
Lähtöaika oli
04:25
1505
Vyöhyke A
A
Pyörönkaari L
Lähtöaika oli
04:25
1507
Vyöhyke A
A
Petosenmutka P
Lähtöaika oli
04:26
1509
Vyöhyke A
A
Leväsen ramppi P
Lähtöaika oli
04:29
1241
Vyöhyke A
A
Kolmisoppi P
Lähtöaika oli
04:30
1239
Vyöhyke A
A
Suvannontie P
Lähtöaika oli
04:31
1237
Vyöhyke A
A
Kolmisopentie P
Lähtöaika oli
04:32
1235
Vyöhyke A
A
Väliköntie P
Lähtöaika oli
04:34
1115
Vyöhyke A
A
Paloasema P
Lähtöaika oli
04:35
1113
Vyöhyke A
A
Savilahti P
Lähtöaika oli
04:36
1111
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
04:37
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
04:38
1107
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
04:39
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
04:40
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
04:41
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
04:42
1012
Vyöhyke A
A
Keskusta 3
Lähtöaika oli
04:45
1003
Vyöhyke A
A
Tullikuningas I
Lähtöaika oli
04:45
1059
Vyöhyke A
A
Tulliportinkatu 6-8 I
Lähtöaika oli
04:46
1066
Vyöhyke A
A
Linnanlahti P
Lähtöaika oli
04:47
1068
Vyöhyke A
A
Hyrräkatu I
Lähtöaika oli
04:48
1602
Vyöhyke A
A
Kullervonpuisto P
Lähtöaika oli
04:49
1604
Vyöhyke A
A
Lönnrotinkatu I
Lähtöaika oli
04:50
1606
Vyöhyke A
A
Tellervonkatu E
Lähtöaika oli
04:51
1608
Vyöhyke A
A
Sotilaspojankatu E
Lähtöaika oli
04:52
1612
Vyöhyke A
A
Malminkatu I
Lähtöaika oli
04:53
1614
Vyöhyke A
A
Itkonniemi
Lähtöaika oli
04:54
1600
Vyöhyke A
A