This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 61
61
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nilsiä Linja-autoasema
➔
Kuopio - Savilahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nilsiä Linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:05
4000
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:05
Nahkurintie E
Lähtöaika oli
10:05
4015
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:05
Nilsiä eteläinen th E
Lähtöaika oli
10:06
4023
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:06
Mäntyrinne E
Lähtöaika oli
10:07
4025
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:07
Haukijärvi E
Lähtöaika oli
10:08
4027
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:08
Mustikkapurontie E
Lähtöaika oli
10:09
4029
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:09
Huoltamontie E
Lähtöaika oli
10:10
4035
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:10
Punahovi E
Lähtöaika oli
10:11
4139
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:11
Suholanmäki E
Lähtöaika oli
10:12
4137
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:12
Rötikkömäki E
Lähtöaika oli
10:13
4135
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:13
Tervalampi th E
Lähtöaika oli
10:14
4131
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:14
Laitisenmäki th E
Lähtöaika oli
10:15
4129
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:15
Haluna E
Lähtöaika oli
10:16
4127
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:16
Matomäki (Nilsiä) E
Lähtöaika oli
10:17
4125
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:17
Mansikkamäentie (Kuopio) E
Lähtöaika oli
10:18
4123
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:18
Piekkäälänmäki th E
Lähtöaika oli
10:18
4121
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:18
Haarala E
Lähtöaika oli
10:18
4119
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:18
Kauppisenjoentie E
Lähtöaika oli
10:20
4117
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:20
Jatkolantie E
Lähtöaika oli
10:21
4115
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:21
Honkamäentie (Kuopio) E
Lähtöaika oli
10:22
4113
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:22
Päivärinne (Kuopiontie) E
Lähtöaika oli
10:22
4111
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:22
Varjola E
Lähtöaika oli
10:22
4109
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:22
Sänkimäki th E
Lähtöaika oli
10:23
4105
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:23
Pajulahti th E
Lähtöaika oli
10:23
4103
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:23
Pajukoski E
Lähtöaika oli
10:24
4101
Vyöhyke D
D
Seuraava 11:24
Pajulammintie E
Lähtöaika oli
10:25
2355
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:25
Iso-Koikka E
Lähtöaika oli
10:26
2353
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:26
Säynesuontie E
Lähtöaika oli
10:26
2351
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:26
Lassinmaa E
Lähtöaika oli
10:26
2350
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:26
Marjomäki th E
Lähtöaika oli
10:27
2345
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:27
Kuuslahti (Siilinjärvi) E
Lähtöaika oli
10:27
2341
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:27
Viismäki E
Lähtöaika oli
10:28
2339
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:28
Rannantie E
Lähtöaika oli
10:28
2337
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:28
Yara Siilinjärvi E
Lähtöaika oli
10:29
2414
Vyöhyke C
C
Seuraava 11:29
Ruuskansuo E
Lähtöaika oli
10:30
2411
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:30
Tynnörinen E
Lähtöaika oli
10:31
2335
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:31
ABC Siilinjärvi E
Lähtöaika oli
10:32
2333
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:32
Ahmon koulu (vt75) E
Lähtöaika oli
10:33
2331
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:33
Siilinjärvi keskusta E
Lähtöaika oli
10:35
2301
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:35
Tarinantie L
Lähtöaika oli
10:36
2229
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:36
Oikeakätinen L
Lähtöaika oli
10:39
2210
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:39
Kehvon ramppi E
Lähtöaika oli
10:43
2553
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:43
Vuorela ramppi E
Lähtöaika oli
10:47
2027
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:47
Sorsasalon ramppi E
Lähtöaika oli
10:49
1753
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:49
Päiväranta ramppi E
Lähtöaika oli
10:51
1745
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:51
Sisustajantie L
Lähtöaika oli
10:54
1703
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:54
Linja-autoasema saapuvat
Lähtöaika oli
11:00
1100
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:00
Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
11:04
1815
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:04
KYS - Puijonlaaksontie E
Lähtöaika oli
11:05
1103
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:05
Canthia E
Lähtöaika oli
11:05
1102
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:05
Snellmania E
Lähtöaika oli
11:06
1108
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:06
Microkatu
Lähtöaika oli
11:08
1147
Vyöhyke A
A
Seuraava 12:08