This page requires JavaScript to run.
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Bussi 61
61
Siilinjärvi-Nilsiä
Reittiopas Kuopio -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Microkatu
➔
Siilinjärvi-Nilsiä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Microkatu
Lähtöaika oli
12:20
1147
Vyöhyke A
A
Snellmania P
Lähtöaika oli
12:20
1109
Vyöhyke A
A
Canthia P
Lähtöaika oli
12:21
1107
Vyöhyke A
A
KYS - Piha I
Lähtöaika oli
12:23
1105
Vyöhyke A
A
Viestikatu I
Lähtöaika oli
12:25
1101
Vyöhyke A
A
Turo I
Lähtöaika oli
12:26
1015
Vyöhyke A
A
Poliisiasema I
Lähtöaika oli
12:26
1014
Vyöhyke A
A
Teatterikulma I
Lähtöaika oli
12:27
1012
Vyöhyke A
A
Kasarmipuisto P
Lähtöaika oli
12:29
1090
Vyöhyke A
A
Hatsalankatu E
Lähtöaika oli
12:29
1055
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema 2
Lähtöaika oli
12:35
1092
Vyöhyke A
A
Päiväranta ramppi P
Lähtöaika oli
12:39
1746
Vyöhyke A
A
Sorsasalon ramppi P
Lähtöaika oli
12:41
1754
Vyöhyke A
A
Vuorela ramppi P
Lähtöaika oli
12:43
2028
Vyöhyke B
B
Itkola th P
Lähtöaika oli
12:45
2050
Vyöhyke B
B
Kehvon ramppi P
Lähtöaika oli
12:49
2554
Vyöhyke B
B
Golftie P
Lähtöaika oli
12:53
2208
Vyöhyke B
B
Tarinantie I
Lähtöaika oli
12:55
2230
Vyöhyke B
B
Sorakuja P
Lähtöaika oli
12:55
2226
Vyöhyke B
B
Siilinjärvi keskusta P
Lähtöaika oli
13:00
2302
Vyöhyke B
B
Ahmon koulu (vt75) P
Lähtöaika oli
13:01
2332
Vyöhyke B
B
ABC Siilinjärvi P
Lähtöaika oli
13:04
2334
Vyöhyke B
B
Tynnörinen P
Lähtöaika oli
13:05
2336
Vyöhyke B
B
Ruuskansuo P
Lähtöaika oli
13:05
2412
Vyöhyke B
B
Oulunmäki P
Lähtöaika oli
13:06
2413
Vyöhyke C
C
Yara Siilinjärvi P
Lähtöaika oli
13:07
2415
Vyöhyke C
C
Rannantie P
Lähtöaika oli
13:08
2338
Vyöhyke C
C
Viismäki P
Lähtöaika oli
13:09
2340
Vyöhyke C
C
Kuuslahti (Siilinjärvi) P
Lähtöaika oli
13:09
2342
Vyöhyke C
C
Kettukallio
Lähtöaika oli
13:10
2344
Vyöhyke C
C
Marjomäki th P
Lähtöaika oli
13:10
2346
Vyöhyke C
C
Lassinmaa P
Lähtöaika oli
13:11
2349
Vyöhyke C
C
Säynesuontie P
Lähtöaika oli
13:11
2352
Vyöhyke C
C
Iso-Koikka P
Lähtöaika oli
13:12
2354
Vyöhyke C
C
Pajulammintie P
Lähtöaika oli
13:13
2356
Vyöhyke C
C
Pajukoski P
Lähtöaika oli
13:14
4102
Vyöhyke D
D
Pajulahti th P
Lähtöaika oli
13:14
4104
Vyöhyke D
D
Sänkimäki th P
Lähtöaika oli
13:15
4106
Vyöhyke D
D
Varjola P
Lähtöaika oli
13:16
4110
Vyöhyke D
D
Päivärinne (Kuopiontie) P
Lähtöaika oli
13:17
4112
Vyöhyke D
D
Honkamäentie (Kuopio) P
Lähtöaika oli
13:18
4114
Vyöhyke D
D
Jatkolantie P
Lähtöaika oli
13:19
4116
Vyöhyke D
D
Kauppisenjoentie P
Lähtöaika oli
13:19
4118
Vyöhyke D
D
Haarala P
Lähtöaika oli
13:20
4120
Vyöhyke D
D
Piekkäälänmäki th P
Lähtöaika oli
13:21
4122
Vyöhyke D
D
Mansikkamäentie (Kuopio) P
Lähtöaika oli
13:21
4124
Vyöhyke D
D
Matomäki (Nilsiä) P
Lähtöaika oli
13:22
4126
Vyöhyke D
D
Haluna P
Lähtöaika oli
13:22
4128
Vyöhyke D
D
Laitisenmäki th P
Lähtöaika oli
13:23
4130
Vyöhyke D
D
Tervalampi th P
Lähtöaika oli
13:24
4132
Vyöhyke D
D
Rötikkömäki P
Lähtöaika oli
13:25
4136
Vyöhyke D
D
Suholanmäki P
Lähtöaika oli
13:26
4138
Vyöhyke D
D
Punahovi P
Lähtöaika oli
13:27
4140
Vyöhyke D
D
Huoltamontie P
Lähtöaika oli
13:28
4036
Vyöhyke D
D
Sydänmaa th P
Lähtöaika oli
13:29
4032
Vyöhyke D
D
Mustikkapurontie P
Lähtöaika oli
13:29
4030
Vyöhyke D
D
Haukijärvi P
Lähtöaika oli
13:30
4028
Vyöhyke D
D
Vuotjärvi th P
Lähtöaika oli
13:31
4076
Vyöhyke D
D
Nilsiäntie P
Lähtöaika oli
13:31
4022
Vyöhyke D
D
Nahkurintie P
Lähtöaika oli
13:32
4002
Vyöhyke D
D
Nilsiä Linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:34
4000
Vyöhyke D
D